петак 19 јул 2019
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
elektronik sigara sitesi - elektronik sigara - ukash satin al

Ово је званичан веб-портал Шесте београдске гимназије. Чини га систем веб-сајтова: овај сајт,
стари сајтелектронско учење НОВО, алумни-сајт,  Фејсбук-страница , матурски радови 2013, као и више затворених вики и блог сајтова за потребе наставе. 

Сврха наших сајтова није само информисање већ и обука чланова секције. Стога настојимо да пратимо развој технологије и сваких пар година правимо нови сајт. Некад бољи некад лошији. Шеста београдска гимназија имала је свој први сајт 2002, затим други 2004трећи 2006, четврти је уједно и први динамички сајт настао 2008.

pero

Градско такмичење Књижевна олимпијада ученика гимназија одржаће се у суботу, 23. марта 2013. године, у 10.00 часова

Такмичење се одржава у Филолошкој гимназији, Каменичка 2, Београд

ПРВИ РАЗРЕД

 

Ред. бр.

Име и презиме ученика

Број поена

Школа

Град

Предметни наставник

1.

Тамара Јанковић

19,5

Трећа београдска гимназија

Београд

Милица Марковић

2.

Александра Томић

18

Трећа београдска гимназија

Београд

Милица Марковић

3.

Катарина Ђорђевић

18

Трећа београдска гимназија

Београд

Јелена Кручичанин

4.

Кристина Илић

17,5

Трећа београдска гимназија

Београд

Јелена Кручичанин

5.

Милан Јоксимовић

17,5

Десета гимназија „М. Пупин“

Нови Београд

Ана Пинтарић

6.

Изабела Омеровић

17,5

Десета гимназија „М. Пупин“

Нови Београд

Ана Пинтарић

7.

Ивана Јанковић

17

Трећа београдска гимназија

Београд

Јелена Кручичанин

8.

Наталија Дамјановић

17

Трећа београдска гимназија

Београд

Јелена Кручичанин

9.

Дуња Ивановић

17

Трећа београдска гимназија

Београд

Љубиша Живковић

10.

Никола Петровић

17

Десета гимназија „М. Пупин“

Нови Београд

Јелена Бурсић Милић

11.

Ана Хаџић

17

Девета гимназија „М. П. Алас“

Нови Београд

Милорад Дашић

12.

Тара Ћоровић

16,5

Трећа београдска гимназија

Београд

Љубиша Живковић

13.

Жељана Торлак

16

Трећа београдска гимназија

Београд

Јелена Кручичанин

14.

Нада Вуковић

16

Трећа београдска гимназија

Београд

Јелена Јаковљевић

15.

Јована Драшковић

16

Десета гимназија „М. Пупин“

Нови Београд

Јелена Бурсић Милић

16.

Марија Ковачевић

16

Девета гимназија „М. П. Алас“

Нови Београд

Наталија Јелић

17.

Ања Илић

16

Земунска гимназија

Земун

Наташа Топуков

18.

Теодора Стијовић

15,5

Девета гимназија „М. П. Алас“

Нови Београд

Милорад Дашић

19.

Нађа Ђорђевић

15,5

Земунска гимназија

Земун

Наташа Топуков

20.

Марта Глигоријевић

15,5

Гимназија „Црњански“

Београд

Аница Зечевић

21.

Анђела Станковић

20

Филолошка гимназија

Београд

Мирјана Стакић Савковић

22.

Олга Тодоровић

20

Филолошка гимназија

Београд

Мирјана Стакић Савковић

23.

Кристина Ђурић

20

Филолошка гимназија

Београд

Мирјана Стакић Савковић

24.

Марија Николић

20

Филолошка гимназија

Београд

Катарина Вучић

25.

Немања Кораћ

19,5

Филолошка гимназија

Београд

Катарина Вучић

26.

Софија Стојановић

19,5

Филолошка гимназија

Београд

Катарина Вучић

27.

Ана Арсић

19,5

Филолошка гимназија

Београд

Катарина Вучић

28.

Зорана Смиљковић

19

Филолошка гимназија

Београд

Соња Цвејић

29.

Софија Ћирјаковић

19

Гимназија „Свети Сава“

Београд

Јелена Ђорђевић

30.

Немања Негић

17

Гимназија „Свети Сава“

Београд

Борислав Младеновић

31.

Етир Челеби

18,5

Шеста београдска гимназија

Београд

Данијела Вујисић

32.

Хелена Јаковљевић

18,5

Шеста београдска гимназија

Београд

Данијела Вујисић

33.

Тамара Ристић

18,5

Шеста београдска гимназија

Београд

Данијела Вујисић

34.

Анђела Стефановић

18

Осма београдска гимназија

Београд

Ана Кујовић

35.

Исидора Вучковић

18

Осма београдска гимназија

Београд

Ана Кујовић

36.

Веселин Манојловић

17,5

Математичка гимназија

Београд

Мирјана Мићић

37.

Марко Бабић

17,5

Осма београдска гимназија

Београд

Мирјана Благојевић

38.

Доротеа Вучковић

17

Осма београдска гимназија

Београд

Ана Кујовић

39.

Милица Вујичић

17

Осма београдска гимназија

Београд

Ана Кујовић

40.

Матија Бојовић

16,5

Математичка гимназија

Београд

Мирјана Мићић

41.

Невена Томић

16

Шеста београдска гимназија

Београд

Олгица Рајић

42.

Марина Ристић

16

Прва београдска гимназија

Београд

Драгица Симоновић

43.

Бојана Станковић

16

Прва београдска гимназија

Београд

Весна Шами

44.

Матеја Илић

15,5

Шеста београдска гимназија

Београд

Оливера Леви

45.

Жељко Рађеновић

15,5

Шеста београдска гимназија

Београд

Данијела Вујисић

46.

Катарина Шипка

15,5

Математичка гимназија

Београд

Мирјана Мићић

47.

Андријана Тишма

15,5

Шеста београдска гимназија

Београд

Олгица Рајић

48.

Бојана Шљиванчанин

15,5

Прва београдска гимназија

Београд

Весна Шами

49.

Урош Петковић

15,5

Прва београдска гимназија

Београд

Драгица Симоновић

50.

Тања Митровић

18

Средња школа

Гроцка

Јасмина Мијаиловић

51.

Стеван Делић

20

Гимназија

Лазаревац

Славица Миљанић

52.

Драгана Гордић

19,5

Гимназија

Лазаревац

Славица Миљанић

53.

Јована Румуш

18

Гимназија

Младеновац

Марина Станојевић

54.

Невена Јанковић

17

Гимназија

Младеновац

Биљана Јањић

55.

Тијана Марковић

16,5

Гимназија

Младеновац

Марина Станојевић


ДРУГИ РАЗРЕД

 

Ред. бр.

Име и презиме ученика

Број поена

Школа

Град

Предметни наставник

1.

Јелена Букарац

18

Девета гимназија „М. П. Алас“

Нови Београд

Драгана Петровић

2.

Марија Делибашић

18

Девета гимназија „М. П. Алас“

Нови Београд

Милорад Дашић

3.

Сања Савић

17,5

Девета гимназија „М. П. Алас“

Нови Београд

Миланка Васиљевић

4.

Александар Матејић

17

Трећа београдска гимназија

Београд

Гордана Костић

5.

Алекса Јовановић

17

Девета гимназија „М. П. Алас“

Нови Београд

Драгана Петровић

6.

Марко Ралић

17

Гимназија „Др Коста Цукић“

Нови Београд

Надежда Кировски

7.

Мина Ранђеловић

16,5

Трећа београдска гимназија

Београд

Гордана Костић

8.

Марија Ивановић

16,5

Десета гимназија „М. Пупин“

Нови Београд

Љиљана Ђурђевић Стојковић

9.

Невена Јеремић

16,5

Земунска гимназија

Земун

Вукосава Живковић

10.

Димитрије Милачић

16

Трећа београдска гимназија

Београд

Гордана Костић

11.

Јелена Срећковић

16

Десета гимназија „М. Пупин“

Нови Београд

Љиљана Ђурђевић Стојковић

12.

Владимир Стојиљковић

16

Девета гимназија „М. П. Алас“

Нови Београд

Миланка Васиљевић

13.

Ана Милински

15,5

Десета гимназија „М. Пупин“

Нови Београд

Љиљана Ђурђевић Стојковић

14.

Невена Милановић

15

Десета гимназија „М. Пупин“

Нови Београд

Љиљана Ђурђевић Стојковић

15.

Мина Вукобрадовић

15

Земунска гимназија

Земун

Вукосава Живковић

16.

Гордана Поповић

14,5

Десета гимназија „М. Пупин“

Нови Београд

Љиљана Ђурђевић Стојковић

17.

Слободан Анојчић

14,5

Девета гимназија „М. П. Алас“

Нови Београд

Миланка Васиљевић

18.

Ирена Николић

14,5

Земунска гимназија

Земун

Бошко Милосављевић

19.

Катарина Јеримић

19

Филолошка гимназија

Београд

Катарина Вучић

20.

Маша Ђорђевић

18

Филолошка гимназија

Београд

Катарина Вучић

21.

Сунчица Кокотовић

18

Филолошка гимназија

Београд

Катарина Вучић

22.

Теодора Ђурић

18

Филолошка гимназија

Београд

Соња Цвејић

23.

Богдана Витас

17,5

Филолошка гимназија

Београд

Катарина Вучић

24.

Сара Станић

17,5

Филолошка гимназија

Београд

Соња Цвејић

25.

Невена Крстевски

17

Филолошка гимназија

Београд

Катарина Вучић

26.

Ирина Тарбук

16,5

Филолошка гимназија

Београд

Ивана Церовина

27.

Катарина Станчић

16,5

Филолошка гимназија

Београд

Мирјана Стакић Савковић

28.

Милица Ђокић

16

Филолошка гимназија

Београд

Соња Церовић

29.

Милица Кнежевић

15,5

Четврта београдска гимназија

Београд

Олга Кечкић

30.

Ања Тончић

18,5

Прва београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

31.

Маја Петронијевић

18

Прва београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

32.

Милена Ђукић

17,5

Прва београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

33.

Тијана Миловановић

17

Прва београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

34.

Тијана Јефтић

16,5

Прва београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

35.

Теодора Томић

16,5

Прва београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

36.

Невена Сабов

16,5

Осма београдска гимназиија

Београд

Биљана Ђорђевић

37.

Нестор Јанковић

16

Прва београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

38.

Александар Ђуровић

16

Прва београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

39.

Софија Марковић

16

Шеста београдска гимназија

Београд

Милена Милосављевић

40.

Александра Куртић

15,5

Прва београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

41.

Десанка Станков

15,5

Седма београдска гимназија

Београд

Весна Којовић

42.

Ђурђа Јовановић

15,5

Седма београдска гимназија

Београд

Весна Којовић

43.

Ана Додер

14,5

Прва београдска гимназија

Београд

Драгица Симоновић

44.

Марија Бијелић

18

Средња школа

Гроцка

Сања Николић

45.

Милош Вељовић

18

Средња школа

Гроцка

Јасмина Мијаиловић

46.

Ивана Јовановић

16,5

Гимназија

Младеновац

Наташа Кљајић

47.

Исидора Јованчевић

16,5

Гимназија

Младеновац

Бранислава Каран

48.

Марија Бошковић

14,5

Гимназија

Младеновац

Бранислава Каран

49.

Вања Милошевић

15

Гимназија

Лазаревац

Катарина Рајшић

50.

Ивана Милановић

15

Гимназија

Лазаревац

Катарина Рајшић

51.

Ана Томић

14,5

Гимназија

Лазаревац

Катарина Рајшић

   

ТРЕЋИ РАЗРЕД

 

Ред. бр.

Име и презиме ученика

Број поена

Школа

Град

Предметни наставник

1.

Маја Ковачевић

14,5

Земунска гимназија

Земун

Биљана Јурјевић

2.

Ања Вулић

18,5

Филолошка гимназија

Београд

Александра Кузмић

3.

Катарина Андољшек

18

Филолошка гимназија

Београд

Татјана Жигић

4.

Александар Квастек

17,5

Филолошка гимназија

Београд

Александра Кузмић

5.

Јована Антић

17,5

Гимназија „Свети Сава“

Београд

Сања Радосављевић

6.

Атанасија Станишић

17

Филолошка гимназија

Београд

Лела Росић

7.

Маја Ђорђевић

17

Филолошка гимназија

Београд

Лела Росић

8.

Наталија Јевтовић

16,5

Филолошка гимназија

Београд

Александра Кузмић

9.

Биљана Тодоровић

16,5

Филолошка гимназија

Београд

Татјана Жигић

10.

Данијел Ристић

16

Филолошка гимназија

Београд

Лела Росић

11.

Исидора Драговић

16

Филолошка гимназија

Београд

Александра Кузмић

12.

Лука Лучић

15,5

Филолошка гимназија

Београд

Лела Росић

13.

Марија Вагнер

15

Филолошка гимназија

Београд

Татјана Жигић

14.

Ана Крстајић

15

Гимназија „Свети Сава“

Београд

Сања Радосављевић

15.

Ана Илић

15

Филолошка гимназија

Београд

Татјана Жигић

16.

Тамара Стојановић

15

Филолошка гимназија

Београд

Татјана Жигић

17.

Соња Радојевић

14,5

Гимназија „Свети Сава“

Београд

Сања Радосављевић

18.

Јована Трифуновић

14,5

Филолошка гимназија

Београд

Лела Росић

19.

Лара Дамјановић

14,5

Филолошка гимназија

Београд

Лела Росић

20.

Марко Јосиповић

18,5

Прва београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

21.

Ана Протић

18

Прва београдска гимназија

Београд

Данијела Вујетић

22.

Милица Несторовић

17,5

Прва београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

23.

Адел Аслани

17,5

Прва београдска гимназија

Београд

Данијела Вујетић

24.

Анђела Јовановић

17

Шеста београдска гимназија

Београд

Данијела Вујисић

25.

Јулија Поповић

16

Прва београдска гимназија

Београд

Данијела Вујетић

26.

Тамара Видаковић

15,5

Осма београдска гимназија

Београд

Зорана Бошковић

27.

Дамјан Матковић

15,5

Прва београдска гимназија

Београд

Данијела Вујетић

28.

Јована Кнежевић

15,5

Прва београдска гимназија

Београд

Милица Пророк

29.

Вук Самчевић

15,5

Осма београдска гимназија

Београд

Зорана Бошковић

30.

Милица Марчић

15,5

Прва београдска гимназија

Београд

Ивана Живић

31.

Анђела Ђукић

15

Прва београдска гимназија

Београд

Милица Пророк

32.

Тамара Степановић

15

Осма београдска гимназија

Београд

Светлана Максић

33.

Марија Максимовић

14,5

Седма београдска гимназија

Београд

Тања Крстић

34.

Иван Славковић

14,5

Гимназија

Младеновац

Биљана Јањић


ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

 

Ред. бр.

Име и презиме ученика

Број поена

Школа

Град

Предметни наставник

1.

Јована Сувајџић

16

Пета београдска гимназија

Београд

Милица Шаренац

2.

Софиија Вујичић

15,5

Земунска гимназија

Земун

Валентина Вукмировић Стефановић

3.

Данијела Жакула

15

Земунска гимназија

Земун

Наташа Топуков

4.

Милан Тривић

14,5

Земунска гимназија

Земун

Вукосава Живковић

5.

Мина Ћирић

14,5

Четрнаеста београдска гимназија

Београд

Љубица Копривица

6.

Софија Симовић

13,5

Пета београдска гимназија

Београд

Кристина Ђурић

7.

Србољуб Пеовић

13,5

Девета гимназија „М. П. Алас“

Нови Београд

Миланка Васиљевић

8.

Јелена Раденковић

13,5

Земунска гимназија

Земун

Наташа Топуков

9.

Исидора Палић

13,5

Земунска гимназија

Земун

Вукосава Живковић

10.

Јована Лековић

13,5

Земунска гимназија

Земун

Вукосава Живковић

11.

Нада Јовановић

14,5

Гимназиија „Свети Сава“

Београд

Анђа Аландер Мирковић

12.

Катарина Пантовић

14

Филолошка гимназија

Београд

Александра Кузмић

13.

Селена Ратковић

14

Четврта београдска гимназија

Београд

Олга Кечкић

14.

Катарина Вујић

14

Филолошка гимназија

Београд

Татјана Жигић

15.

Јована Исевски

14

Филолошка гимназија

Београд

Александра Кузмић

16.

Вања Суботић

13,5

Филолошка гимназија

Београд

Ивана Церовина

17.

Јован Вуковала

13,5

Гимназиија „Свети Сава“

Београд

Анђа Аландер Мирковић

18.

Жарко Стевановић

14,5

Осма београдска гимназија

Београд

Јасмина Шормаз

19.

Лазар Секулић

14,5

Осма београдска гимназија

Београд

Зорана Бошковић

20.

Борис Франчишковић

14,5

Осма београдска гимназија

Београд

Зорана Бошковић

21.

Предраг Живковић

13,5

Осма београдска гимназија

Београд

Зорана Бошковић

22.

Невена Јовановић

13,5

Гимназија

Младеновац

Светлана Цолнарић

23.

Анђелија Марковић

13,5

Гимназија

Лазаревац

Невена Димитријевић

24.

Ана Белић

13,5

Гимназија

Лазаревац

Невена Димитријевић

25.

Миљана Масловарић

13,5

Гимназија

Лазаревац

Невена Димитријевић

26.

Александра Симић

13,5

Гимназија

Лазаревац

Невена Димитријевић

junastvo

Четвртак 28. фебруар 2013. 

у 19.30 сати

Oтварање изложбе "Јунаштвом у славу"

Шеста београдска гимназија

junastvov

book-trophy

Резултати општинског такмичења „Књижевна олимпијада ученика гимназија" одржаног у суботу, 23. фебруара 2013. године, 10.00 часова у Шестој београдској гимназији за школе са општина Звездара, Вождовац и Стари град. Из шест гимназија (Прва, Шеста, Седма, Осма, Дванаеста  и Математичка гимназија).

Освојених 19 и 20 бодова означавају прво место, 17 и 18 друго место, 16  треће место и право учешћа на ГРАДСКОМ / ОКРУЖНОМ такмичењу.

ПРВИ РАЗРЕД

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА УЧЕНИКА ГИМНАЗИЈА

СУБОТА, 23. ФЕБРУАР 2013. ГОДИНЕ 10.00 ЧАСОВА

 

Ред.

бр.

Шифра

Име и презиме ученика

Број поена

Школа

Град

Предметни наставник

1.

2357532

Етир Челеби

18,5

VI београдска гимназија

Београд

Данијела Вујисић

2.

04021997

Хелена Јаковљевић

18,5

VI београдска гимназија

Београд

Данијела Вујисић

3.

22186

Тамара Ристић

18,5

VI београдска гимназија

Београд

Данијела Вујисић

4.

29011997

Анђела Стефановић

18,0

VIII београдска гимназија

Београд

Ана Кујовић

5.

Нид35

Исидора Вучковић

18,0

VIII београдска гимназија

Београд

Ана Кујовић

6.

666кец

Веселин Манојловић

17,5

Математичка гимназија

Београд

Мирјана Мичић

7.

200119

Марко Бабић

17,50

VIII београдска гимназија

Београд

Мирјана Благојевић

8.

112997

Доротеа Вучковић

17,0

VIII београдска гимназија

Београд

Ана Кујовић

9.

1204

Милица Вујичић

17,0

VIII београдска гимназија

Београд

Ана Кујовић

10.

кишапада

Матија Бојовић

16,50

Математичка гимназија

Београд

Мирјана Мичић

11.

0702

Невена Томић

16,0

VI београдска гимназија

Београд

Олгица Рајић

12.

110397

Марина Ристић

16,0

I београдска гимназија

Београд

Драгица Симоновић

13.

2209

Бојана Станковић

16,0

I београдска гимназија

Београд

Весна Шами

14.

Хџљ123

Матеја Илић

15,5

VI београдска гимназија

Београд

Оливера Васиљевић Леви

15.

82341с5

Жељко Рађеновић

15,50

VI београдска гимназија

Београд

Данијела Вујисић

16.

Матгим97

Катарина Шипка

15,5

Математичка гимназија

Београд

Мирјана Мичић

17.

2803

Андријана Тишма

15,5

VI београдска гимназија

Београд

Олгица Рајић

18.

3112

Бојана Шљиванчанин

15,5

I београдска гимназија

Београд

Весна Шами

19.

1976425

Урош Петковић

15,5

I београдска гимназија

Београд

Драгица Симоновић

20.

351

Милица Мацановић

15,0

VIII београдска гимназија

Београд

Мирјана Благојевић

21.

1559

Марија Николић

15,0

I београдска гимназија

Београд

Милица Пророк

22.

Магични

једнорог

Марија Штерјев

15,0

VIII београдска гимназија

Београд

Ана Кујовић

23.

347

Бојан Божовић

15,0

VIII београдска гимназија

Београд

Мирјана Благојевић

24.

Боготац

Борис Станковић

14,5

Математичка гимназија

Београд

Мирјана Мичић

25.

Чоколадни колач

Олга Павловић

14,5

I београдска гимназија

Београд

Јована Стругар

26.

22аид8

Дарко Ардалић

14,5

VI београдска гимназија

Београд

Олгица Рајић

27.

табла

Јелена Миливојевић

14,0

Математичка гимназија

Београд

Мирјана Мичић

28.

300997

Лана Раднић

13,5

VI београдска гимназија

Београд

Никола Козомора

29.

30997

Игор Јерковић

13,5

VIII београдска гимназија

Београд

Сандра Ристовски

30.

Бтл24

Тијана Петровић

12,5

VI београдска гимназија

Београд

Оливера Васиљевић Леви

31.

VB19081997

Владимир Богдановић

12,5

VIII београдска гимназија

Београд

Мирјана Благојевић

32.

Плави месец

Антонија Радуловић

12,0

VI београдска гимназија

Београд

Оливера Васиљевић Леви

33.

Сава12

Сава Поповић

12,0

VII београдска гимназија

Београд

Радица Смиљковић

34.

22710

Татјана Станковић

11,5

VII београдска гимназија

Београд

Радица Смиљковић

35.

лав

Марко Јањић

11,0

VI београдска гимназија

Београд

Данијела Вујисић

36.

М417а

Марко Ардалић

11,0

VI београдска гимназија

Београд

Олгица Рајић

37.

1604

Лука Елез

9,5

VI београдска гимназија

Београд

Оливера Васиљевић Леви

38.

2611

Сара Бајић

9,0

VII београдска гимназија

Београд

Радица Смиљковић

39.

утјеха

Зорана Зец

4,0

VII београдска гимназија

Београд

Радица Смиљковић

 

ДРУГИ РАЗРЕД

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА УЧЕНИКА ГИМНАЗИЈА

СУБОТА, 23. ФЕБРУАР 2013. ГОДИНЕ 10.00 ЧАСОВА

 

Ред.

бр.

Шифра

Име и презиме ученика

Број поена

Школа

Град

Предметни наставник

1.

CDisors

Ања Тончић

18,5

I београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

2.

БЛАЖО

Маја Петронијевић

18,0

I београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

3.

Сијалица288

Милена Ђукић

17,5

I београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

4.

2903

Тијана Миловановић

17,0

I београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

5.

Wesses fleisch

Тијана Јефтић

16,5

I београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

6.

срећа

Теодора Томић

16,5

I београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

7.

991992

Невена Сабов

16,5

VIII београдска гимназија

Београд

Биљана Ђорђевић

8.

лесвег

Нестор Јанковић

16,0

I београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

9.

магнет

Александар Ђуровић

16,0

I београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

10.

812М

Софија Марковић

16,0

VI београдска гимназија

Београд

Милена Милосављевић

11.

24051996

Александра Куртић

15,5

I београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

12.

2702

Десанка Станков

15,5

VII београдска гимназија

Београд

Весна Којовић

13.

дијамант

Ђурђа Јовановић

15,5

VII београдска гимназија

Београд

Весна Којовић

14.

Бајрон1789

Ана Додер

14,5

I београдска гимназија

Београд

Драгица Симоновић

15.

190465

Анђела Патрногић

14,0

VII београдска гимназија

Београд

Весна Којовић

16.

Тихуана

Владимир Опарница

14,0

VIII београдска гимназија

Београд

Биљана Ђорђевић

17.

Џони

Александра Новаковић

14,0

XII београдска гимназија

Београд

Зоран Међедовић

18.

0608

Софија Костић

13,5

VI београдска гимназија

Београд

Милена Милосављевић

19.

28996

Бојана Бојанић

13,5

VI београдска гимназија

Београд

Зринка Шандор

20.

прасенце

Зорана Јовић

12,5

XII београдска гимназија

Београд

Зоран Међедовић

21.

492011

Јелена Везмар

12,5

VI београдска гимназија

Београд

Зринка Шандор

22.

киша

Нина Радуловић

11,5

VI београдска гимназија

Београд

Милена Милосављевић

23.

Цветић123

Ивана Павловић

10,0

VI београдска гимназија

Београд

Милена Милосављевић

24.

1909996

Јована Рогановић

9,5

VII београдска гимназија

Београд

Весна Којовић

25.

Трећи програм 23

Емилија Пандуров

9,5

VI београдска гимназија

Београд

Зринка Шандор

26.

1803кја

Катарина Тулимировић

9,0

VI београдска гимназија

Београд

Милена Милосављевић

27.

канцонијер

Ивана Јеленић

7,5

VIII београдска гимназија

Београд

Ана Кујовић

28.

2525

Тена Радолић

7,5

VI београдска гимназија

Београд

Зринка Шандор

29.

205199613

Александра Валчић

7,5

VII београдска гимназија

Београд

Весна Којовић

30.

дицасп

Дуња Јашовић

6,0

VII београдска гимназија

Београд

Весна Којовић

 


 

ТРЕЋИ РАЗРЕД

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА УЧЕНИКА ГИМНАЗИЈА

СУБОТА, 23. ФЕБРУАР 2013. ГОДИНЕ 10.00 ЧАСОВА

 

Ред.

бр.

Шифра

Име и презиме ученика

Број поена

Школа

Град

Предметни наставник

1.

55772

Марко Јосиповић

18.5

I београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

2.

Д01052012А

Ана Протић

18,0

I београдска гимназија

Београд

Данијела Вујетић

3.

2013

Милица Несторовић

17,5

I београдска гимназија

Београд

Драгана Стојановић

4.

Анадиплоза5

Адел Аслани

17,5

I београдска гимназија

Београд

Данијела Вујетић

5.

0603995

Анђела Јовановић

17,0

VI београдска гимназија

Београд

Данијела Вујисић

6.

С- 3ПО

Јулија Поповић

16,0

I београдска гимназија

Београд

Данијела Вујетић

7.

Прво слово

Тамара Видаковић

15,5

VIII београдска гимназија

Београд

Зорана Бошковић

8.

Бановић Страхиња

Дамјан Матковић

15,5

I београдска гимназија

Београд

Данијела Вујетић

9.

Коцка 5

Јована Кнежевић

15,5

I београдска гимназија

Београд

Милица Пророк

10.

С.Страхинја Крањчевић

Вук Самчевић

15,5

VIII београдска гимназија

Београд

Зорана Бошковић

11.

15091979

Милица Марчић

15,5

I београдска гимназија

Београд

Ивана Живић

12.

0503

Анђела Ђукић

15

I београдска гимназија

Београд

Милица Пророк

13.

Теа1999

Тамара Степановић

15

VIII београдска гимназија

Београд

Светлана Максић

14.

субота

Марија Максимовић

14,5

VII београдска гимназија

Београд

Тања Крстић

15.

Апсурд живота

Стефан Стајић

14

VI београдска гимназија

Београд

Данијела Вујисић

16.

БЛ

Бојана Лоњак

13,5

I београдска гимназија

Београд

Данијела Вујетић

17.

3501141

Сандра Михаиловић

13

I београдска гимназија

Београд

Ивана Живић

18.

клавир

Љиљана Поповић

13

VI београдска гимназија

Београд

Никола Козомора

19.

1995

Зорка Павловић

13

VII београдска гимназија

Београд

Тања Крстић

20.

врабац

Јована Николић

12,5

VII београдска гимназија

Београд

Весна Којовић

21.

ДГЈ970

Душан Дотлић

12

VII београдска гимназија

Београд

Тања Крстић

22.

Разумихин

Тијана Туларчевић

11,5

XII београдска гимназија

Београд

Горан Павловић

23.

ЕМИБЈ

Емилијан Борић

11,5

VIII београдска гимназија

Београд

Светлана Максић

24.

2503

Јована Анђелковић

11

VIII београдска гимназија

Београд

Светлана Максић

25.

Мр 331712

Марија Радуловић

10,5

VI београдска гимназија

Београд

Тања Крстић

26.

Дборзр

Душан Борзановић

10,5

VIII београдска гимназија

Београд

Сандра Ристовски

27.

Лукица

Лука Зорић

10,5

VI београдска гимназија

Београд

Данијела Вујисић

28.

180795

Милош Глишановић

9,5

VIII београдска гимназија

Београд

Светлана Максић

29.

јагодица

Уна Југовић

7,5

VII београдска гимназија

Београд

Весна Којовић

30.

719

Ивона Раденковић

7,5

VIII београдска гимназија

Београд

Сандра Ристовски

 


 

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА УЧЕНИКА ГИМНАЗИЈА

СУБОТА, 23. ФЕБРУАР 2013. ГОДИНЕ 10.00 ЧАСОВА

 

Ред.

бр.

Шифра

Име и презиме ученика

Број поена

Школа

Град

Предметни наставник

1.

КПГС

Жарко Стевановић

14,5

VIII  београдска гимназија

Београд

Јасмина Шормаз

2.

Дескриптивна нарација

Лазар Секулић

14,5

VIII београдска гимназија

Београд

Зорана Бошковић

3.

Са штитом или на њему

Борис Франчишковић

14,5

VIII београдска гимназија

Београд

Зорана Бошковић

4.

231112

Предраг Живковић

13,5

VIII београдска гимназија

Београд

Зорана Бошковић

5.

Гилгамеш 8

Петар Ковачев

13,0

VIII београдска гимназија

Београд

Јасмина Шормаз

6.

Сашка

Александра Мркоњић

12,5

VIII београдска гимназија

Београд

Јасмина Шормаз

7.

Албатрос

Ката Коцић

11,0

I београдска гимназија

Београд

Данијела Вујетић

8.

BACSINSZKY

Урош Кузмановић

11,0

I београдска гимназија

Београд

Данијела Вујетић

9.

211994

Теодора Комазец

11,0

VIII београдска гимназија

Београд

Јасмина Шормаз

10.

ННН999

Наталија Арсић

11,0

I београдска гимназија

Београд

Данијела Вујетић

11.

211606151

Александар Пајовић

10,5

I београдска гимназија

Београд

Данијела Вујетић

12.

333ЈР333

Јована Весовић

10,0

VIII београдска гимназија

Београд

Јасмина Шормаз

13.

020110

Јелена Давидовић

9,5

VII београдска гимназија

Београд

Милица Крстић

14.

13579

Марија Дамњановић

8,5

VI београдска гимназија

Београд

Зринка Шандор

15.

280694

Вања Оскоруша

8,0

VI београдска гимназија

Београд

Тамара Кречковић

16.

Чекајући Годоа

Милица Лазић

8,0

VI београдска гимназија

Београд

Тамара Кречковић

17.

1994

Катарина Миловац

8

VI београдска гимназија

Београд

Зринка Шандор

18.

2005ДАДОВАЦ

Исидора Попов

8

VI београдска гимназија

Београд

Зринка Шандор

19.

НП123

Исидора Алимпић

7

VII београдска гимназија

Београд

Милица Крстић

 

OpenBook

Општинско такмичење „Књижевна олимпијада ученика гимназија“
субота, 23. фебруар 2013. године, 10.00 часова

Шеста београдска гимназија ове године домаћин је школама са општина Звездара, Вождовац и Стари град. Из шест гимназија (Прва, Шеста, Седма, Осма, Дванаеста  и Математичка гимназија) укупно 127 књижевних олимпијаца је на такмичарском списку. Распоред ученика по учионицама, као и имена дежурних професора, биће на огласној табли, у суботу 23.02.2013.године, на главном школском улазу. Резултати такмичења и ранг листа прослеђују се Друштву за српски језик и књижевност најкасније три дана од датума одржавања такмичења. Исти ће бити објављени и на сајту Шесте београдске гимназије. Освојених 19 и 20 бодова означавају прво место, 17 и 18 друго место, 16  треће место и право учешћа на ГРАДСКОМ / ОКРУЖНОМ такмичењу.
Свим учесницима Шеста гимназија жели много успеха!

Час са директором

Сваке друге седмице у месецу, петком од 13 до 13:45,термин је за сусрет ученика и директора: "Час са директором" - време и место резервисано првенствено да ученици разговарају са директором и изнесу своје предлоге, питања, примедбе...

Електронски дневник

Параметре за приступ родитељи су добили од разредних старешина. Дневник се може погледати на овом линку.

Библиотека и рачунари

Радно време библиотеке је од 8 до 19 сати сваког радног дана. У библиотеци су ученицима осим књњига на располагању и два рачунара. Ученици могу (у кухињи код зборнице) узети и кључ од кабинета 222 и користити још пет рачунара.

Школски донаторски динар

Трошковник школског донаторског динара погледајте овде

Филм o Шестој београдској гимназији

Филм направили бивши ученици Шесте: сценарио и режија Владимир Алексић, камера, избор музике и монтажа Бранко Исаковић, текст говори Ненад Ћирић. Коришћени материјали из архиве Шесте београдске гимназије.

Филм је премијерно приказан на прослави поводом 80. година наше школе.


Пријава

Министарство просвете

Клик до знања

е-писмен

ЗУОВ

  Едмодо

 

  Вебциклопедија

 

Креативна школа

 
Антологија српске кљижевности
 
Петница
 
Наша школа 

  Бионет

 

  ПИЛ

alsancak çiçek alsancak çiçekçi bornova çiçek bornova çiçek siparişi konak çiçek siparişi karşıyaka çiçek karşıyaka çiçekçi karşıyaka çiçek siparişi