Ђаци за Србију

djzsprava elektronska

У уторак, 24.6.2014. у 19.30 у школском дворишту Шесте београдске гимназије одржаће се велико хуманитарно вече са концертом ЂАЦИ ЗА СРБИЈУ организовано на иницијативу ученика Шесте београдске гимназије и уз подршку и учешће наставника, родитеља и бивиших ученика. Сав прикупљени новац биће употребљен за набавку школског намештаја, уџбеника и наставних средстава за школе које су настрадале у поплавама. На концерту ће наступати школски бендови, хор школе, али и многобројне звезде естраде. До сада су своје учешће потврдили:

Дејан Цукић, Фрајле, Шкабо (Београдски Синдикат), Пол-денс академија, Џенан Лончаревић, Огњен Амиџић, Сара Јовановић

Цена карте је 300 дин. Посетиоци ће моћи да оставе и добровољни прилог у посебно постављеној кутији на улазу у школу.

На хуманитарно вече позване су и организације и предузећа која се баве производњом и продајом школског намештаја, учила, уџбеника, евиденционих образаца за школе, а који ће својим прилозима помоћи реализацију ове акције.

Карте можете купити сваког радног дана до почетка концерта код школске библиотеке у периоду од 11.00 до 12.00 и од 17.00 до 18.00.

На сам дан концерта карте се могу купити код велике капије на улазу у двориште. Такође, за карте се можете обратити и неком од организатора путем контаката објављених на фејсбук-страници овог догађаја на којој ће бити објављен и детаљан списак учесника.

djzsprava elektronska