понедељак 23 окт 2017

Трошковник школског донаторског динара

На основу Одлуке Привременог Школског одбора дел. бр. 285/6 од 11.06.2014. године и Савета родитеља, дел. бр. 283/1 од 10.06.2014. године, Шесте београдске гимназије у Београду, даје се препорука за уплату школског донаторског динара у износу од 2200,00 динара.

Највећи део средстава из трошковника намењен је ангажовању обезбеђења и то у износу од 1300,00 динара на годишњем нивоу, чиме се повећава ниво безбедности ученика у школи.

Остатак средстава намењен је подизању нивоа ученичког стандарда и сва средства су строго наменска а извештај о утрошку се подноси Савету родитеља и Школском одбору.

Плаћање се може извршити једнократно приликом уписа уз достављање уплатнице, или на три рате: прва рата приликом уписа у износу од 1000,00 динара, друга рата у износу од 600,00 динара до 15.11.2014. године и трећа рата у износу од 600,00 динара до 15.02.2015. године.

Родитељи који имају двоје деце у школи плаћају износ за једно дете.

Родитељи који због тешке материјалне ситуације нису у могућности да уплате донаторски динар, могу уплатити мањи износ уколико доставе захтев школи ради умањења истог, како би имали евиденцију и информацију за Савет родитеља.

Обезбеђење  1300,00 дин.
Трошкови за ненамерно начињену штету и набавку инвентара за кабинете  300,00 дин.
Трошкови набавке материјала и средстава за одржавање хигијене  200,00 дин.
Набавка лектире и књига за библиотеку  100,00дин.
Трошкови ученичких пројеката, међународне размене ученика и такмичења и награде ученика  300,00 дин.
УКУПНО:  2200,00 дин.

uplatnica

НАПОМЕНА: Упис ученика није условљен уплатом школског донаторског динара.

Приликом попуњавања уплатница уписати име и презиме ученика као и разред и одељење.