петак 19 јул 2019

ИЗЛОЖБА „БЕОГРАД С МОГ ПРОЗОРА“

Поводом обележавања годишњице Школе УНЕСКО клуб је расписао конкурс за промовисање и очување природне и културне баштине града под називом „Београд с мог прозора“. Ученици су фотографисали  интересантне и занимљиве објеката из свог краја с циљем да промовишу своју околину и прикажу простор града у коме уживају. Изложба је уприличена у холу школе и отворена је за све посетиоце.

Изложба у холу школе

Милица Милошевић II-4

Дуња Јелић II-3

d

Вања Радовић II-3

Анастасија Стрика II-6

g

h

Рената Ђокић II-6

Изложба је приказана и у емисији „Београде добар дан“ 24.11.2014. године на телевизији Студио Б.

Координатор: Јасна Перић