недеља 21 апр 2019

Матија Пуцаревић

matija

Матија Пуцаревић ученик VI београдске гимназије III/9

Успеси ученика на домаћим и међународним такмичењима:

РЕПУБЛИЧКО ПРВЕНСТВО У ПЛИВАЊУ ЗА УЧЕНИКЕ ОСНОВНИХ И СРЕДЊИХ ШКОЛА 2014-2015 ГОДИНE. ЗЛАТО (I место
ПРВЕНСТВО БЕОГРАДА У ПЛИВАЊУ ЗА УЧЕНИКЕ ОСНОВНИХ И СРЕДЊИХ ШКОЛА 2013-2014. године.

ЗЛАТО (I место

ПРВЕНСТВО БЕОГРАДА У ПЛИВАЊУ ЗА УЧЕНИКЕ ОСНОВНИХ И СРЕДЊИХ ШКОЛА 2014-2015. године

ЗЛАТО (I место

ОТВОРЕНО ПРВЕНСТВО СРБИЈЕ 2014. ГОДИНЕ

Дечаци, 50 м слободно/Free, прелим,15 - 16 година

БРОНЗА (III место)

Мушки, 50 м, Делфин/Fly

Дечаци, 100 м, Делфин/Fly, Финале

Дечаци, 100 м слободно/Free

СРЕБРО (II место)

ТАКМИЧЕЊЕ РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА 2014. ГОДИНЕ(Словенија, Хрватска, Босна и Херцеговина, Србија)

Рекорд. Јуниори до 18 година

1 Србија

СРЕБРО (II место)

XIX "MONTENEGRO MIMOSA CUP" 2014  X OPEN MONTENEGRIN CHAMPIONSHIP 2014, ХЕРЦЕГ НОВИ.

Муш/Мал, 400m Слободно/Free Отворено

Муш/Мал, 50м/Леђно Back Отворено

Муш/Мал, 200мСлободно/Free Отворено

Муш/Мал, 50мСлободно/Free Отворено

Муш/Мал, 100мСлободно/Free Отворено

ЗЛАТО (I место)

CENTRAL EUROPEAN COUNTRIES JUNIOR MEET 2013.

БРОНЗА (III место)

ЗИМСКА ЛИГА БЕОГРАДА 2013. ГОДИНА