недеља 21 апр 2019

Језички коктел

ЈЕЗИЧКИ КОКТЕЛ
УПИС ЈЕ ПОЧЕО!

Фејсбук-страница коктела је овде.

Бесплатна школа језика је намењена свим средњошколцима са територије града Београда.
Средњошколци који иду у средњу школу, а нису из Београда такође могу да се пријаве.
Упис почиње траје до 3.2.2014. до 00:00!
Пријављујете се за похађање бесплатних часова страних језика који ће трајати од 8.2.2014. до 24.5.2014.

Обавештење за полазнике који су похађали бесплатне часове страних језика у периоду од октобра до децембра 2013:
Уколико желите да наставите са похађањем часова треба да пошаљете следеће податке у инбокс фејсбук странице Језички коктел-бесплатни курсеви језика:
Име, презиме, школа, разред, одељење, контакт телефон, језик који сте учили и име и презиме предавача.
Сви курсеви и групе су у понуди као и у прошлом полугодишту изузев португалског.

НОВЕ ГРУПЕ

Овог полугодиста поред уписа за старе полазнике, омогућили смо упис за нове полазнике и у понуди су следећи програми:
1. Холандски језик -почетни курс
2. Руски језик - почетни курс
3. Енглески конверзацијски
4.Енглески ( течај који укључује писање, граматику, конверзацију и читање) *Ученици ће бити тестирани на првом часу и након тога ће бити распоређени по  групама.
5. Француски конверзацијски
6. Француски ( течај који укључује писање, граматику, конверзацију и читање) *Ученици ће бити тестирани на првом часу и након тога ће бити распоређени по групама.
7. Француски- почетни курс

Sajt 32